موسسه زبان سپهر(محدث)
Contact Us: +98 21 44226225       endefr

انگلیسی کودک و نوجوان

دانش آموزان مقطع پیش دبستان و دبستان و راهنمایی مخاطبین دوره زبان انگلیسی کودکان هستند. هدف این دوره آموزش مهارتهای چهارگانه زبان در سطوح مبتدی، مقدماتی و متوسط است. برای ارزیابی توانمندیهای فراگیران از آزمونهای کتبی میان ترم و پایان ترم و همچنین از آزمون شفاهی استفاده می شود. فراگیران دوره کودکان بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح این دوره و با توجه به میزان موفقیت آنها در امتحان جامع کتبی و شفاهی پایان دوره، در یکی از سطوح دوره نوجوانان به یادگیری زبان انگلیسی ادامه می دهند. کتابهای مورد استفاده در دوره آموزشی زبان انگلیسی کودکان ، ویراست دوم مجموعه آموزشی Pockets و First Friends است. این مجموعه دارای لهجه آمریکایی است و از معدود کتابهای بسیار موفق گروه سنی کودکان می باشد.

 

 

 

دوره زبان انگلیسی نوجوانان با هدف آموزش عملی مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا متوسط برای گروه سنی 12 تا 18 سال ارائه می شود. توانمندیهای فراگیران دوره بر اساس آزمونهای میان ترم و پایان ترم کتبی و آزمون شفاهی ارزیابی می شود. فراگیران بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح دوره و بر اساس نتیجه آزمون جامع کتبی و شفاهی پایان دوره وارد یکی از سطوح دروه آموزشی بزرگسالان می شوند. این دوره با استفاده از کتابهای مجموعه آموزشی Family and Friends برگزار می شود و در کنار آن از یک مجموعه مکمل خواندن استفاده می شود. لهجه مجموعه آموزشی Family and Friendsانگلیسی آمریکایی است و در واقع یکی از مناسب ترین مجموعه های آموزشی است که به طور خاص برای گروه سنی نوجوانان تهیه شده است. این دوره آموزشی به همراه یک مجموعهآموزشی مکمل خواندن ارائه می شود.

 

 

تماس با ما

شعبه مرزداران: بلوار مرزداران، نبش خيابان نارون، پلاك 2، طبقه همكف

تلفن:   44226225 - 44211884

ایمیل : [این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید]

 

 

 

درباره ما

آکادمی زبان محدث ﺑﺎ ﺑﯿﺶ از ﯾﮏ دھﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ و اﺳﺘﻔﺎده از روشهای نوین آموزش زبان و با فضایی کاملا آرام و مجهز برای آموزش و یادگیری ، در تلاش است تا بتواند زبان آموزان زبان های مختلف  از ﻗﺒﯿﻞ زﺑﺎن اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ، آﻟﻤﺎﻧﯽ، ﻓﺮاﻧﺴﻪ،ایتالیایی، روسی و ﺗﺮﮐﯽ اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻟﯽ را آماده ورود به دانشگاه های معتبر دنیا نماید و نیاز های تجاری و مکالمه ایشان را در خارج از کشور بر طرف نماید. این آکادمی دو شعبه در شمال و مرکز تهران دارد و کادر علمی خود را بروز و متناسب با نیاز زبان آموزان ارتقا بخشیده.